Bebek Araçları

Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası Koku Yapıyor mu? Tüm Detaylar

Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası Koku Yapıyor mu? sorusuna yanıt vereceğiz. Korbell bebek bezi çöp kovası, bebeğinizin altını değiştirdikten sonra kirli bebek bezinin kötü koku yaymasını engellemek için özel olarak üretilmiş çöp kovasıdır.

Bebeklerimiz için sağlamak zorunda olduğumuz birçok ihtiyaç vardır ve bunlardan biri de bez değiştirme sürecidir. Bebeklerin hassas cildine özen göstermek ve hijyenik bir ortam sağlamak için bebek bezlerinin düzenli olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Bu süreçte karşımıza çıkan önemli bir sorun ise kokulu ve kirli bebek bezlerinin nasıl atılacağıdır. İşte tam da bu noktada Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası Sistemi devreye giriyor.

ebebek mağazalarında ve internet sitelerinde satılan Korbell çöp kovası, bebeğinizin ve evinizin hijyeni için önemli bir bebek gereci olarak tanımlanmaktadır. Bebeğinizin tüm atıkları ve aynı zamanda evinizde kötü koku yayabilecek potansiyel taşıyan her çöp için kullanılabilir. En ucuz korbell bebek bezi çöp kovası fiyatı 2023 yılı haziran ayı içerisinde 409,99 TL fiyat etiketiyle satılmaktadır.

Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası

Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası Ne İşe Yarar?

Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası Sistemi, bebek bezlerinin hijyenik bir şekilde atılmasını sağlayan özel bir kovadır. Gelişmiş tasarımı sayesinde kullanıcılarına hijyen, rahatlık ve pratiklik sunar. Bu sistem, kokuyu kontrol altında tutarak evinizde hoş olmayan koku yayılmasını engeller. Aynı zamanda antibakteriyel malzemelerden üretilmiştir, böylece mikropların üremesini önlemeye yardımcı olur.

Korbell Çöp Kovası Özellikleri

  1. Kokuyu Kontrol Altında Tutma: Bebek bezlerinin içerdiği atık malzemeler kokulu olabilir. Bebek Bezi Çöp Kovası Sistemi, özel kapak tasarımı sayesinde kokuyu içeride hapseder ve yayılmasını engeller. Bu şekilde evinizde hoş olmayan bir kokuyla karşılaşmazsınız.
  2. Hijyenik Kullanım: Bebek Bezi Çöp Kovası Sistemi, hijyenik kullanım sağlamak için antibakteriyel malzemelerden üretilmiştir. Böylece mikropların üremesini önler ve bebeğinizin sağlığını korur. El değmeden pedal sistemi ile bebeğinizin kirli bezini tek hamle ile korbell bebek bezi çöp kovasının içerisine atabilir ve eliniz kirlenmeden hijyenik bir şekilde kirli olan çöp poşetini çıkarıp yenisi ile değiştirebilirsiniz.
  3. Kolay Kullanım: Sistemin kullanımı oldukça basittir. Kirli bebek bezi kovaya atılır, kapağı kapatılır ve işlem tamamlanır. Ayrıca çöp torbası değiştirme kolaylığı da sunar, böylece temizlik süreci daha pratik hale gelir. 16 litre hacme sahiptir.
  4. Estetik ve Güvenilir Tasarım: Bebek odalarının veya banyoların dekorasyonuna uygun estetik tasarıma sahiptir. Şık ve kompakt yapısıyla mekanda fazla yer kaplamaz. Kapak kilidi sayesinde bebeğiniz çöp kovasının içerisine erişemez ve olumsuz bir durum yaratmaz.
  5. Çöp Poşeti: Kutu içerisinde 495 adet çöp poşeti ile birlikte gelir. Harici olarak çöp poşeti satılır ve fiyatı uygundur.

Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası

Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası Nasıl Kullanılır?

Bebek Bezi Çöp Kovası Sistemi, genellikle bebek odalarında veya banyolarda kullanılır. Bez değiştirme masası veya bebeğin altını değiştirdiğiniz bölgeye yakın bir yerde konumlandırabilirsiniz. Kirli bebek bezlerini düzenli bir şekilde atmanızı sağlar ve çöp torbası değiştirme kolaylığı sunar.

Önde bulunan alt çizgili haznenin sol tarafındaki mandala basarak kapağı açınız ve kirli olan çöp poşetinin üst kısmında bulunan delikli kısımlardan eski poşeti çekerek çıkarınız. Çekerek çıkarmakta zorlanıyor iseniz kapağın iç kısmında bulunan u şeklindeki aparatın içerisine çöp poşetinin uç kısmını getirip aşağı doğru çekerseniz, çöp poşeti direkt olarak ayrılacaktır.

Daha sonra çöp poşetini büyük çöp kovasına atabilir. bir sonraki temiz poşeti ise aşağı doğru çekerek ayarlayabilirsiniz.

Bebekler İçin Gluten İçermeyen Mamalar hakkındaki yazımızı da okumayı unutmayın.

Korbell bebek bezi çöp kovası poşeti nasıl takılır?

Korbell bebek bezi çöp kovası poşeti değiştirme işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Kutudan çıkarmış olduğunuz çöp poşetlerini, çöp kovasının üst kapağını açarak yuvarlak şekilde kova ile poşet haznesinin takılacağı boşluğa poşetleri yerleştirin. En üstteki poşeti aşağı doğru sarkıtın ve işlem tamam.

Aşağıdaki videoyu da izleyerek bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası Sistemi, bebeklerin bez değiştirme sürecinde hijyen ve rahatlık sağlamak için ideal bir çözümdür. Kokuyu kontrol altında tutma özelliği sayesinde evinizde hoş olmayan koku yayılmasını engeller. Hijyenik kullanımı ve estetik tasarımıyla bebek odalarına şıklık katar. Eğer bebeğiniz için hijyenik ve pratik bir çözüm arıyorsanız, Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası sizin için harika bir seçenek olabilir. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu